Novinky

Koncept Škody VisionC bude k vidění v Ženevě

Česká automobilka Škoda Auto vypustila do oběhu skicu na kterých je k vidění koncept VisionC, jenž bude podle všeho k vidění na autosalonu Ženevě.

skoda visionc koncept 2014

Koncem loňského roku jsme slyšeli z úst šéfa Škody Auto Winfrieda Vahlanda, že má společnost v plánu postavit pětidvéřové coupé a nyní už mladoboleslavští vypustili do oběhu skicu konceptu. Skica vyšla spolu s informací, která udává, že již v příštím měsíci na ženevském autosalonu uvidíme koncept Škody VisionC, který má být předobrazem pro model Octavia CC (Oficiální název ještě není potvrzen).

Koncept VisionC bude disponovat ostřejším vzhledem s více se svažující střechou a krátkým „zadkem“ oproti klasické Octavii, což bude vypadat více atraktivněji, ale bude to mít nepříjemný dopad na úložný prostor, který bude bohužel ochuzen.

Vedení Škody Auto oznámilo, že se produkční verze Octavia CC dočkáme někdy krátce po odhalení příští generace modelu Fabia, což by mělo být ještě v tomto roce, s tím že prodej bude naplánovat na rok příští, tedy rok 2015. Škoda Octavia CC bude o něco dražší než klasický liftback a pravděpodobně se dočkáme i verze RS.

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...