Novinky

Italská karosárna Carrozzeria Castagna si pohrála s Peugeotem 508 RXH [VIDEO]

Nejvyšší model od francouzské automobilky, Peugeot 508 RXH, si i nadále pod kapotou schoval stejné ústrojí o výkonu 200 koní. V exteriéru je k vidění dvoubarevný lak a v interiéru nezůstala jediná niť na svém místě. I takhle vypadá úprava od Carrozzeria Castagna.

Peugeot 508 RXH Carrozzeria Castagna_2

Peugeot 508 ve výbavě RXH není vozem, který by jsme potkávali každý den v různých zákoutích celého světa. I to byl s největší pravděpodobností impuls pro italskou karosárnu Carrozzeria Castagna, která se rozhodl, že představí speciální edici.

Exteriér vozu prošel mírným redesignem. Nově na automobilu vidíme dvoubarevným lak v odstínu matné burgundské a olivově zelené. Na boku jsou linky kopírující boční prosklení. Aby vše dokonale ladilo na vozidle najdeme černé chromové doplňky, které se nachází na čelní masce, okolo oken a na pozadí xenonových světlometů.

V interiéru se dělo opravdu velké množství změn. Všemu nově dominuje kůže a tweedová látka v tmavě ořechovém odstínu. V zavazadlovém prostoru jsou dřevěné obklady.

Pod kapotou je vše stejné jako v sériové verzi. Jedná se o dvoulitrový diesel s elektromotorem, který společně dosahují výkonu 200 koní. Spotřeba by se měla pohybovat okolo 4,2 litru. Pokud by jste rádi i o Peugeotu 508 RXH chtěli vědět více, přečtěte si náš test.

Tato edice se nedostane do prodeje pro širokou veřejnost, ale pár kusů, které mají vzniknout se s největší pravděpodobností budou prodávat pouze na různých aukcích.

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...