Motorsport

Michael Schumacher nereaguje na podněty lékařů

Po dvou týdnech, co se lékaři snaží probudit Michaela Schumachera z umělého spánku, přichází špatná zpráva. Sedminásobný mistr světa nereaguje na vnější úmyslné podněty.

Michael-Schumacher

Tuto zprávu přinesl německý deník Bild-Zeitung. Ten ve svém listu píše, že Michael Schumacher, legenda F1, zůstává i nadále v kómatu. Vlivem snížení anestetik lékaři registrují reflexní záškuby, nicméně tělo nereaguje na žádné podněty. Jeho manželka Corinna u něho sedí den co den a na svého muže prakticky neustále mluví. To byla jediná rada speciálního týmu pečujícího o Schumachera, co pro svého muže v tuto chvíli může udělat. Je totiž prokázáno, že mozek vnímá okolí a tedy i hlasy.

Na svého bývalého svěřence se přišel podívat i Ross Brawn. Vše proběhlo nepozorovaně a neslyšně. Stalo se tak minulý čtvrtek, kdy bývalý šéf Mercedesu použil vchod lékařů a unikl tak pozornosti médií. Francouzští vyšetřovatelé se mezitím chystají objasnit některé podrobnosti lyžařské nehody, čímž si slibují, že učiní zadostiučinění a případ bude jednoduše uzavřen.

V minulém týdnu se rovněž vyskytly zprávy, které poukazovaly na neinformovanost veřejnosti, z čehož byly vyvozeny závěry, že Michael Schumacher je mrtev. Ovšem sama nemocnice v Grenoblu tuto skutečnost popřela. I tak ale na tuto nepříznivou, ale zároveň nepravdivou informaci média okamžitě zareagovala, kdy se snažila dostat do nemocnice a získat podrobné informace o úmrtí legendy.

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...