Novinky

Nový Renault Twingo se svléká na Twitteru

Společnost Renault oznámila plány odhalit novou generaci Twinga 13. února. Odhalení proběhne na Twitteru pod hashtagem s cílem podpořit akci strip-tweet.

twingo

Renault odmítl vydat informace o modelu, přesto je ale zřejmé, že nový model bude jezdit na stejné platformě, která je základem nového Smart Fortwo. Nové Twingo by se zároveň mělo dělit o tříválce zážehových a vznětových motorů rovněž s Fortwo, ale prozatím nebylo nic oficiálně oznámeno.

Bez ohledu na konečné specifikace, které bychom se měli dozvědět v dohledné době, je jasné, že Twingo bude mít stylový exteriér, jež si zapůjčuje prvky z konceptů Twin’Z a Twin’Run. Tento model bude pravděpodobně k dispozici výhradně jako pětidveřový a nabízet bude celou řadu možností, jak se přizpůsobit jeho posádce.

Odhalení proběhne trochu netradičně na Twitteru s cílem podpořit akci „strip-tweet,“ jež se Renault účastní. Najdeme jej tedy pod hashtagem #UndressNewTwingo. Ten bude používán od 13. února, ale více informací o novém Twingu, jeho odhalení a obrázků bude k mání na webu UndressNewTwingo.com.

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...