Novinky

Range Rover Evoque Autobiography Dynamic se ukáže v Ženevě

Autosalon ve švýcarské Ženevě se kvapem blíží a o novinky, které se zde představí není nouze. Mimo jiné se dočkáme i Range Rovera Evoque Autobiography Dynamic, který dostane dynamičtější podvozek, lepší brzdy a především ostřejší vzhled.

Range Rover Evoque_3

Pokud jste se nemohli dočkat ostřejší verze Range Rover Evoque, jásejte. Na blížícím se autosalonu ve švýcarské Ženevě se ho dočkáme. Co vše přinese?

Britská automobilka se rozhodla nejít cestou přídomku S či RS, ale pouze dvojicí slov – Autobiography Dynamic. Pod kapotou bude schováno maximálně 285 koní. O tento výkon se postará dvoulitrový přeplňovaný čtyřválec, který dosahuje 400 Nm točivého momentu. O přenos síly na všechny čtyři kola se stará devítistupňová převodovka ZF.

Nejedná se pouze o vyšší výkon oproti běžné verzi. Přepracováno bylo vícero věcí v čele s řízením, brzdovým ústrojím nebo tuhostí podvozku. Novinkou je i speciální lak Phoenix Orange, stejně jako větší vzduchové „nádechy“ na přední masce.

Velmi zajímavou položko bude cena. Ta je momentálně zatím neznáma, ale s blížícím se ženevským autosalonem se snad dozvíme více podrobnějších informací.

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...