Novinky

Kimi Räikkönen ostře testoval LaFerrari na okruhu Fiorano

Vzácný to pohled. Kimi Räikkönen si ještě před testováním svého nového monopostu v Bahrajnu, vyzkoušel nové LaFerrari. Svého vzpírajícího koně poslal i mimo trať.

Ferrari-LaFerrari

Je tomu pár dní, co se Marchettino vyskytl opět na správném místě a ve správný čas. Nyní pořídil snímky Kimiho Räikkönena při ostré testovací jízdě LaFerrari na okruhu Fiorino.

Nenaskýtá se často, abychom mohli být svědky toho, jak tento talentovaný pilot Formule 1, jakým Kimi Räikkönen je, ztratil kontrolu nad vozidlem. A to i v takovém případě, že se jedná o nové LaFerrari. Před pár dny, na zkušební trati Fiorano v Itálii, se bývalý šampion F1 dostal za volant nové chlouby společnosti z Maranella. Dostal se do problémů a roztočil se tak, že skončil mimo trať.

Je pravděpodobné, že finský pilot šlápl příliš brzy na plynový pedál při výjezdu ze zatáčky. Celý incident se ale obešel bez jakýchkoliv škod na nejnovějším a nejsilnějším modelu Ferrari. Také v tomto videu dostaneme možnost pozorovat, jak pracují brzdové kotouče LaFerrari, které září na dálku v důsledku vysoké teploty. Později jsou ve videu vidět i šlehající plameny z výfuku.

VIDEO:


Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...