Novinky

První oficiální promo video Mazzanti Evantra

Mazzanti Automobili vydala první oficiální video modelu Evantra V8. Dvoumístný supersport s nepřeplňovaným sedmilitrovým osmiválcem představuje zakladatel značky Luca Mazzanti.

Mazzanti Evantra V8_15

„Rok 2013 byl neuvěřitelný a nezapomenutelný. Máme pozornost všech hlavních sdělovacích prostředků na světě jako The Sunday Times, Discovery Channel, Agence-France-Presse až po Al-Džazíru a byli jsme už i hosty Top Marques Monaco Show“, říká Mazzanti.

Ale blíže k samotnému supersportu. Pod kapotou dřímá nepřeplňovaný 7,0litrový motor V8 produkující až 701 koní (523 kW) výkonu dostupného při 6600 otáčkách za minutu a 848 Nm točivého momentu už při 4500 otáčkách za minutu. Sečteno podtrženo, spolu s šestistupňovou automatickou převodovkou Silatronic potřebuje toto dvoumístné sportovní kupé 3,2 sekundy na udeření 100 km/h. Maximální rychlost pak má posazenou na více než 350 km/h.

Evantra je navržen tak, aby byl zachován unikátní a exkluzivní design proslulých italských inženýrů. Evantra svou karoserií vzhlíží přímo zlověstně. Ona samotná karoserie může být na přání zákazníka vyrobena z kompozitních materiálů nebo ručně vyráběného hliníku. Druhá možnost navíc nabízí možnost, přizpůsobit si design podle svého gusta a zároveň se jedná o lehčí verzi, která váží přibližně 1200 kg. I nadále automobilka neuvádí ceny za svůj skvost a výrobní kapacita je stanovena na pouhých pět vozů.

VIDEO:


 

Zdroj: Mazzanti Automobili

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...