Novinky

Citroen C1 se ukázal před oficiálním debutem [VIDEO]

Nedávno jsme vám přinesli článek, jak by mohl nový Citroen C1 vypadat. Tenkrát jsme ještě nevěděli, že o pár dní déle se na webu ukáže video, kde v hlavní roli najdeme koho jiného, než Citroen C1. Oficiální premiéry se dočká již příští týden na autosalonu v Ženevě.

Citroen C1_3

Citroen C1 se světu ukázal ještě dříve, než před očekávanou premiérou na autosalonu v Ženevě. Nutno zmínit, že nová generace je oproti předešlé velmi odlišná. Celkový design automobilu byl přepracován. Například přední maska zahrnuje zajímavé světlomety, které lehce připomínají Nissan Juke.

Nová generace je 3,46 m dlouhá, 1,62 m široká. K dispozici bude třídveřová i pětidveřová varianta. Váha by se měla zastavit na hodnotě 840 kilogramů. K dispozici bude celkem osm barevných variant laku. Do interiéru nám automobilka nahlédnout nedovolila, ale předpokládá se, že interiér budete moci zbarvit do tmavých či světlých barev. Ve vyšší výbavě by se mohl nacházet i sedmi palcový dotykový displej.

Ve výbavě by neměl chybět parkovací asistent, asistent rozjezdu do kopce a další pomocné systémy. Ohledně motorizace nejsou žádné informace známé. Vzhledem k váze samotného vozu se můžeme dočkat opravdu zajímavé spotřeby.


Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...