Články

Možná podoba Škody Superb RS pohledem designéra

Nejedno srdce vášnivého fandy vozů Škoda by jistě zaplesalo. Minimálně pod kresbou, kterou si připravil jeden designér. Jedná se o možnou podobu Škody Superb RS. Co by jste na ní řekli? Koupili by jste si takový vůz?

Skoda Superb RS_

Těsně před prvním prosincovým dnem jsme vám přinesli článek ohledně Škody Yeti ve verzi RS. Respektive možnou podobu tohoto vozu. Nyní pro vás máme podobnou, ač o trošku chutnější kávu. Konkrétně Škodu Superb RS a její možnou podobu.

Theophilus Chin, který je ve světě automobilových nákresů a různých skic velmi známý si připravil možnou podobu Škody Octavie RS. Nutno podotknout, že podoba se dle mého názoru velmi podařila. Samotný designér neměl zrovna lehkou práci. Poslední generace Škody Superb prošla modernizací a její design rozhodně neurazí.

Pokud by Škoda opravdu rozhodla vyrábět rychlou limuzínu, bylo by zajímavé, jaký motor by se nacházel pod kapotou. Jednou z variant by byl motor V6 o obsahu 3,6 litru s výkonem 256 koní. Druhou variantou by bylo dvoulitrové TSI s výkonem 197 koní, které se v Superbu nyní nachází.

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...