Motorsport

Bahrajn pojmenoval zatáčku po Schumacherovi

Po Michaelu Schumacherovi byla pojmenována zatáčka na jeho počest, u které se sám zasadil při jejím návrhu. Pěkné vyjádření úcty k sedminásobnému mistru světa.

Schumacher

Šéf okruhu Zayed al Zayani řekl, že pojmenování zatáčky na okruhu Sakhir nejdříve konzultoval s rodinou sedminásobného mistra světa. Schumacherova manažerka Sabine Kehm pak poděkovala za toto, pro rodinu, velmi vstřícné gesto.

„Bereme to jako uznání za jeho vášeň pro motoristický sport. Jsem přesvědčena, že i samotný Michael by byl velmi poctěn, že po něm mají pojmenovanou zatáčku,“ uvedla Kehmová.

Existují však i rostoucí obavy o uzdravení bývalého pilota Ferrari a Mercedesu. V kómatu leží již po devět týdnů navzdory nedávnému úsilí lékařů, kteří se ho z umělého spánku snažili probudit. Zatím marně.

„To nevěstí nic dobrého. Skutečnost, že se neprobudil, znamená, že zranění bylo velmi vážné a že úplné uzdravení je nepravděpodobné,“ uvedl neurochirurg Dr. Tipu Aziz a profesor na Oxfordské univerzitě v jedné osobě, jež byl citován deníkem Evening Standard.

To nejsou příliš pozitivní informace pro manželku Corinu, která v neděli oslavila 45. narozeniny, ikdyž o oslavě se příliš mluvit nedalo.

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...