Novinky

Rolls Royce Ghost odhalen v Ženevě s drobnými úpravami

Výrobce luxusních automobilů Rolls Royce se pochlubil se svým nejnovějším vozem Ghost Series II na právě probíhajícím autosalonu v Ženevě.

Rolls Royce Ghost 2014_

Stánek britského automobilového výrobce na ženevském autosalonu odhalil nový model Rolls Royce Ghost, který pod označením Series II nese pár lehkých změn o kterých jsme doposud neslyšeli, těmi jsou přepracované LED světla pro denní svícení, upravený povrch kapoty a upravené nárazníky, které navozují pocit širšího a vyššího vzhledu automobilu.

Interiér Rolls Royce Ghost Series II nabízí upravené sedadla, vylepšené elektronické nastavení, včetně více možností nastavení vytápění kabiny. Navigační systém dostal deseti palcový dotykový displej, palubní wifi a podporu satelitního přenosu. Zákazník si může do nového vozu zvolit vylepšené audio a dýhové doplňky interiéru.

Pod kapotou Ghostu Series II bude pracovat vidlicový přeplňovaný dvanáctiválec o objemu 6,6 litru s výkonem  420 kW (563 koní) a se 780 Nm točivého momentu. Podle všeho inženýři Rolls Royce upravili stabilitu a řízení vozu, což má napomáhat kvalitnějšímu řízení a držení stopy v zatáčkách.

  

 

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...