Novinky

Evropský debut nového Subaru WRX STI, láká pouze cenou

V Ženevě si odbývá evropskou premiéru Subaru WRX. Oproti své předchozí generaci je zhruba o 5 000 Euro levnější. Důvod? Největší měrou se na tom podílí neatraktivní design.

Subaru WRX STI_4

Subaru Ženevě oficiálně představila své nové WRX STI i na evropské půdě. Ženeva tak otevřela brány i pro širokou veřejnost, která se nyní může podívat na ty největší automobilové skvosty na světě.

Žádné přemrštěné úpravy od předchozí verze od nového Subaru WRX STI nelze očekávat. I proto je zajímavé, že si toho je společnost vědoma a tak reálná cena je nyní výrazně nižší než dříve. Ve Velké Británii jej například pořídíte o 132 000 Kč levněji, než tomu bylo u předchozí generace. Auto tak startuje na ceně 950 000 Kč. Do prodeje ale oficiálně půjde na Isles od 1. května.

Pravděpodobně by si automobilka mohla účtovat i více, nicméně je si vědoma toho, že s nikterak převratným designem a úpravami nepřichází. Přitom od obrázků, kde koncept vypadal velmi slušně, je to krok vzad a není tedy divu, že cena jde ruku v ruce s neoslnivým designem.

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...