Novinky

Ferrari postaví zábavní park poblíž Barcelony

Italská automobilka Ferrari oznámila plány na výstavbu zábavního parku ve španělském letovisku PortAventura poblíž Barcelony. Španělský Ferrari Land by se mohl otevřít někdy v roce 2016.

Ferrari Land 2016_1

Italský výrobce supersportovních automobilů Ferrari již v minulosti, konkrétně v roce 2010, otevřel svůj zábavní park ve Spojených Arabských Emirátech. Nyní oznámila plány na výstavbu nového zábavního parku „Ferrari Land“ ve španělském letovisku PortAventura, které se nachází poblíž Barcelony. Vedení Ferrari si toto letovisko vybralo z jednoho prostého důvodu – každý rok do PortAventura zavítá okolo 4 miliónů návštěvníků, z nichž polovina není španělského původu. Celkový projekt příšel Ferrari na částku okolo 100 000 000 Eur (což je zhruba 2 735 000 000 korun).

Španělský Ferrari Land bude postaven na rozloze lehce pod 75 000 metrů čtverečních. Nový zábavní park nabídne nejrychleji akcelerující a vertikálně nejvyšší horskou dráhu na starém kontinentu, a kromě toho zde bude stát vůbec první pětihvězdičkový hotel ve stylu Ferrari, který bude disponovat 250 pokoji, restauracemi a samozřejmě nebude chybět ani jízdní simulátor.

Otevření Ferrari Landu v letovisku PortAventura by jsme se měli dočkat někdy v roce 2016.

 

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...