Novinky

Paul Walker stále žije. Alespoň ve filmu Rychle a Zběsile

Ještě na začátku roku proběhla kuloáry zpráva, že natáčení pokračování úspěšné série Rychle a Zběsile 7 se ukončí. Universal Studios ale přišlo s poněkud neočekáváným řešením.

Paul Walker

Zdroj blízký Universal Studios konečně vrhnul alespoň trochu světla do kuchyně Rychle a Zběsile. Celou dobu od Paulovy smrti jde o to, jestli pokračovat v natáčení či nikoliv. Nyní ale filmové studio přišlo s řešením, jak celou sérii ukončit. Hlavní postava, tedy Briana O´Connera, jehož představitelem byl právě Paul Walker, tak i nadále bude patřit jemu.

Na začátku roku se přitom objevila zpráva o plánech Universal Studios, které chtělo natáčení ukončit. Nicméně, nyní se zdá, že Brian O´Conner znovu „ožije“ alespoň na filmových plátnech. Jak toho chce studio dosáhnout? Díky nejmodernější technice si mohli producenti dovolit najmout čtyři herce s velmi podobnými rysy Paula, kdy se zaměřily hlavně na pohyb, který poslouží jako základ a o zbytek se postará grafik. S náhradními herci se dotočí zbylé scény a jejich obličeje pak nahradí ten Paulův.

Universal Studios se tak zřejmě domnívá, že fanoušci filmové série budou spokojeni s tímto rozhodnutím. Už nyní je ale jasné, že spousta lidí shledá toto řešení jako nešťastné a tak trochu strašidelné. Vhodnější metoda by prý podle kritiků byla přepsat scénář a nechat odejít Briana O´Connera do filmového nebe. Ať tak nebo tak, filmová premiéra je naplánovaná na 10. 4. 2015.

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...