Novinky

Range Rover Sport RS, dočkáme s v roce 2015?

Vývoj nejsportovnějšího modelu od automobilky Land Rover stále pokračuje. Range Rover Sport RS byl spatřen při testování na Nurburgringu. Dočkáme se ho již příští rok?

Range Rover Sport RS_8

V modro-bílo-černé, lidové řečeno strakaté metalíze se proháněl Range Rover Sport RS po Nurburgringu, kde probíhá jeho testování. Podle špionážní fotografie je vidět přední, ještě více agresivnější, maska s většími otvory pro přívod vzduchu. Sportovní design se podepisuje i na zádi vozu, kde vidíme dvě duální koncovky výfuku.

Samozřejmostí jsou jiné sportovní doplňky a především výkonné brzdové ústrojí. Celá automobilka je velmi zdrženlivá ohledně veškerých informací o novém modelu. Spekuluje se, jaký motor se objeví pod kapotou. S největší pravděpodobností půjde o pětilitrový přeplňovaný motor V8 s výkonem 550 koní a 680 Nm točivého momentu. To je o 40 koní a 55 Nm více než má Range Rover Supercharget. Zrychlení z klidu na sto by měla být otázka pěti vteřin.

zdroj: worldcarfans

Komentáře k článku (1)

 
  1. No já myslím, že jo protože jsme koukal na stránky prodejců Range Rover Sport a mají ho již v nabídce. Zajímavě cenovky, ale to u RR asi není žádným překvapením.