Novinky

BMW Abu Dhabi se po týdnu vrací s další atraktivní úpravou pro M135i

Znovu po týdnu představuje BMW Abu Dhabi Motors další úpravu BMW M135i. To už působí mnohem uhlazenějším dojmem. Kombinaci šedé s oranžovou střídá bílá s modrou.

BMW M135i

BMW Abu Dhabi Motors přichází s dalšími speciálními úpravami M135i, kdy minulý týden představilo „M Performance Edition“ hot hatchback. Zatímco předchozí M135i měla poněkud zvláštní odstín šedé a oranžové kombinace spolu s vzory šachovnicové vlajky, tenhle hot hatch přijímá čistší vzhled s mnohem hezčí barevnou škálou bílé a modré konfigurace v kombinaci s černými akcenty. BMW M135i znovu oděné v balíčku od M Performance dostalo uhlíková vlákna i na nárazník, boční prahy a kryty zrcátek.

Síla přichází z obvyklého agregátu a tím je 3,0litrový šestiválec rozvíjející výkon 320 koní (235 kW) a maximální točivý moment 450 Nm, kdy toto vše je posíláno na zadní nápravu. Ale to je pouze úsudek vyplývající z absence označení „Xdrive.“ Jak je ale známo, za příplatek není nemožné si svůj hot hatch vybavit pohonem všech kol. M135i je ale i tak schopno dělat 100 km/h z klidu za 4,9 sekundy před elektronicky limitovanou maximální rychlostí 250 km/h.

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...