Novinky

Opel Astra pro fotbalové fanoušky jde do prodeje

Exkluzivně na letošní Apríl si automobilka Opel připravila edici modelu Astra s podnázvem Cobacabana. Jedná se o vůz, který je postavený na počest fotbalovému Mistrovství světa, které se koná v Brazílii. A vůbec, pro všechny milovníky kulaté meruny.

Opel Astra Copacabana_2

Především pro fotbalové fanoušky z celého světa a zároveň na oslavu fotbalového Mistrovství světa, které se letos koná v Brazílii. Přesně tyto dvě věci nejvíce souvisí s vydáním Opelu Astra v edici Copacabana.

Že se nejedná o obyčejnou Astru, která je přelakovaná do sportovnějších barev svědčí především interiér. Sedadla jsou potažena umělou trávou přímo z největšího stadionu světa – ze stadiónu Maracana. Místo klasických koberečků před sedadlama najdete písek z pláže Copacabana. Další změnou je dávkovač ledu, aby jste si svoji skleničku Caipirinha mohli vychutnat. Ano, dávkovač již zmíněného nápoje zde nechybí též, stejně jako zvuk dnes již velmi dobře známe Vuvuzely.

Střecha vozu je potažena brazilskou vlajkou. Od předních až po zadní světlomety je linka, která vám dá vědět, že se jedná o Astru z edice Copacabana. Pod kapotou je přeplňovaný zážehový čtyřválec o obsahu 1,6 litru s výkonem 200 koní.

Opel Astra Copacabana je k dispozici již od dnešního dne za cenu 24 444 euro a to ve dvou variantách. U nás je cenovka nastavena na 499 999,- korun českých.

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...