Novinky

Mercedes-Benz třídy G jako moderní kompantní SUV

Zatímco Mercedes-Benz třídy G je na pokraji vyhynutí, na jedné z fanouškovských stránek se objevilo nově modernizované "Géčko" jako kompaktní SUV. Musíme uznat, že zrovna špatně nevypadá.

Mercedes-Benz třídy G modern_1

Z německé automobilky Mercedes-Benz vycházejí zprávy o ukončení výroby třídy G a nahrazení této třídy nějakou novinkou. Fanoušci Mercedesu chtějí „pomoci“ německým inženýrům a na jedné fan page se objevila vcelku věruhodná, moderní a kompaktní verze jakési nové třídy G.

Musíme uznat, že tento výtvor je pěkně udělaný a myslíme, že by se za něj nemuseli stydět ani designeři německé automobilky. Vůz velikostně přirovnatelný k modelu GLK nabízí masivní přední masku, kterou zdobí výstižné světlomety ve tvaru písmene „G“, nad kterými jsou blinkry a mezi nimi decentní sání vzduchu na kapotě. Celý vůz se nese v pěkném moderním stylu a pořád je z něho vidět kousek starého „Géčka“.

Škoda jen, že se jedná o zcela fiktivní model, který vymyslel jeden z fanoušků značky s pěticípou hvězdou. Ale nezoufejme, je možné, že inženýři Mercedesu-Benz přijdou ještě se zajímavější variantou legendárního Mercedesu-Benz třídy G.

Komentáře k článku (1)

 
  1. Ukončit výrobu stávajícího Géčka je zcela nepřípustné, byla by to vražda jednoho z nejlepších vozidel do terénu a na asfalt. Tento model by se měl vyrábět stále asi jako do této doby.