Novinky

Peugeot zvyšuje výrobu dalšího modelu, tentokrát modelu 2008

Ne každý by to řekl, ale menší SUV z řad Peugeotu táhne. Řeč je o modelu 2008, který má velmi dobré prodejní výsledky a automobilka nyní navyšuje jeho výrobu.

Peugeot 2008

Není to tak dávno, co skrz všechny média proběhla informace, že francouzská automobilka Peugeot musí navýšit kapacitu produkce modelu 308, kvůli počtu objednávek zejména mířící na Starý kontinent. Podle dostupných informací má automobilka více jak 60 000 objednávek.

Nyní je tu další pozitivní zpráva pro všechny fanoušky a především pro společnost Peugeot. Model 2008 opravdu táhne a Peugeot navyšuje výrobu i tohoto modelu. Veliká poptávka je především v Evropě. Továrna v Mulhouse nově zavede i poloviční noční směny, aby byla zajištěna produkce 860 jednotek. Peugeot na nové směny nebude najímat nové zaměstnance, ale dá příležitost stávajícím si přivydělat více peněz.

Celkově se má jednat o více jak 120 000 objednávek po celém světě, což je opravdu skvělé číslo vezmeme-li v úvahu, že produkce modelu 2008 byla zahájena na jaře loňského roku.

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...