Novinky

Nový Ford Focus RS s největší pravděpodobností nebude

Necelý rok zpět Ford potvrdil, že nový Ford Focus RS bude k dispozici začátkem roku 2015. Nyní už je jasné, že automobilka to opět nestihne a budeme si své čekání muset protáhnout.

Focus RS

Již v předminulém roce vedení automobilky Ford oznámilo, že začátkem roku 2015 přijede nová generace Ford Focus RS. Nyní se však opět potvrzuje, že jako v případě jiných modelů, ani Focus RS začátkem příštího roku nepřijede.

Manažer automobilky řekl, že na téma nový Ford Focus RS, zatím není co říci, pak je jasné, že pokud skoro v polovině roku nemá automobilka co říci, pak si na nový model RS budeme muset počkat. Druhá věc je, že odklad je plánovaný a to s ohledem na plánovaný prodej Fordu Mustang, jenž by se mohl trošku prát o své zákazníky právě s Focusem RS. Oba dva modely budou mít pod kapotou s největší pravděpodobností 2,3 litrový motor, každý však s jiným výkonem.

Tak či tak, jak to bude s Focusem RS nevíme. Může dorazit o rok později podle plánu, ale také nemusí dorazit vůbec. Je to všechno taková malá pohádka, která nemá jasný konec.

 

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...