Novinky

Jeep Cherokee představuje tři koncepty. Brutální Dakar, EcoDiesel Grand Cherokee a Advanturer

Jeep si na velikonoce připravil pořádnou nadílku. Jako nejextrémnější Cherokee se představí model Dakar. Druhým bonbónkem je Grand Cherokee s krkolomným názvem EcoDiesel Trail Warrior. Klan podpoří Cherokee Adventurer.

cherokee

Nedávno se poprvé objevil koncept nového Wrangleru pro rok 2014 a nyní dostáváme další, tentokrát extravagantní ochutnávky. Nastal čas představit si Cherokee Dakar, Cherokee Adventurer a Grand Cherokee EcoDiesel.

Cherokee Adventurer má velmi příjemně sladěný exteriér, který alespoň dodává k vyrovnanosti. Nainstalován zde byly i matně černé střešní nosiče nebo 17palcová kola z lehkých slitin s BFGoodrich All-Terrain pneumatikami. Vnější design nemusí být vždy povedený, ale alespoň kabina je dodávána pěkně vybavená s černým koženým čalouněním a kukuřicově kontrastním prošíváním.

To Cherokee Dakar je popisován jako „nejextrémnější Cherokee vůbec.“ V barvě Silver Steel Satin Gloss je v kontrastu s ohnivě červenými prvky či upravenými nárazníky. Proto i přes extravagantní, hodně kritizovaný exteriér, je kabina velmi pohodlným místem. Crossover byl také vybaven rozšířenými blatníky, kde i podběhy musely být zvětšené, aby se sem v pohodě vešly 17palcová kola s 33palcovými BFGoodrich Mud Terrain pneumatikami.

A Konečně Grand Cherokee EcoDiesel Trail Warrior. V laku Mojave Sand a Satin Black akcenty, do kterého jsou sladěny i 20palcová hliníková kola obuté do BFGoodrich All- Terrain je na něho vskutku krásný pohled. Tento model vyčnívá z řady vzduchovým odpružením Quadra. V interiéru kontrastují lesklé černé prvky, se světlým odstínem čalounění v barvě laku.

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...