Novinky

Lada žádá své fanoušky o pomoc při výběru jména

Automobilka AvtoVAZ se chystá s největší pravděpodobností vyrábět nové modely. Vedle Nivy by tak měl vyrůst další vůz o jehož jméno můžete jako fanoušci hlasovat v anketě.

Lada-XRay_Concept_2012

Lada má v úmyslu rozšířit svou modelovou řadu, ovšem o jaký typ vozidla se bude jednat není úplně tak jasné. Na webových stránkách můžete jako fanoušci hlasovat, jakým směrem se má automobilka vydat a především, jaký model se bude vyrábět.

Lada na své stránky umístila čtyři dotazníky, kde se každý dotazník vztahuje k jednomu modelu. Jedná se o offroad 4×4, který je u nás známy pod názvem Niva. Další se věnují sedanu Granta, hatchbacku Kalina a kombíku Largus, kde se jedná o minulou generaci Dacie Logan MCV pod jiným logem.

Osobně můžete zvolit různé barevné varianty modelu Niva, hliníková kola a pár dalších úprav. Celkově se nová Niva tváří více stylověji. Stejně tak model Granta, kde se můžeme dočkat dvoubarevné karosérie. Naopak u Largusu by se mohla objevit oplastovaná verze jako například Škoda Octavia Scout. Stejnou cestou míří i Kalina Cross. I zde dojde na oplastování vozu, patnáctipalcová litá kola a vyšší světlou výšku podvozku, konkrétně o 26 mm.

Dotazníky najdete na stránkách automobilky.

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...