Novinky

Mercedes S63 AMG Coupé se ukázal v New Yorku, dostal výkon 577 koní

Německá automobilka představila svůj nový model, Mercedes Benz S63 AMG Coupé, který se představil na Auto Show v New Yorku. Pod kapotou je stádo 577 koní. Akcelerace bude otázkou 3,9 sekundy.

Mercedes Benz S63 AMG Coupé_15

Agresivní, elegantní a luxusní. Právě tyto tři slova podle nás nejlépe charakterizují nový Merceds Benz S63 AMG Coupé. Podlouhlejší kapota, pod kterou najdete typické logo Mercedesu s agresivním vzhledem a elegantními nádechy pro přísun vzduchu. Na zádi vozu najdeme čtyři koncovky výfuku, aby bylo vidět s kým máte tu čest.

Automobil je vybavený třemi jízdními režimy. “C” – Controlled Efficiency, “S” – Sport a “M” – manual. Nechybí sportovní sedadla, tříramenný sportovní volant a hliníkové pedály. Samozřejmostí jsou další moderní technologie, které se především starají o vaše bezpečí.

Pod kapotou najdete osmiválec twin-turbo o obsahu 5,5 litru s výkonem 577 koní a 900 Nm točivého momentu. To vše spolupracuje se sedmistupňovou převodovkou AMG SPEEDSHIFT MCT, která dokáže vůz rozhýbat z klidu na sto kilometrů za hodinu za pouhých 3,9 sekundy. Maximální rychlost je elektronicky omezena na 299 km/h.

Model je vybavený vzduchovým odpružením Airmatic, součástí jsou i adaptivní tlumiče a vyztužený rám. K dispozici je i pohon 4MATIC či keramické brzdy.

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...