Novinky

Sportovněji laděné kupé od Volkswagenu se představí v Pekingu

Pokud je pro vás Volkswagen Passat již okoukaný a rádi by jste něco designově povedenějšího, ovšem stále chcete jezdit praktickým ač více sportovnějším vozem, svitla vám naděje. V Pekingu v nejbližších dnech dojde k představení nového konceptu.

VW koncept_13

Volkswagen představí v nejbližších dnes na autosalonu v Pekingu koncept nového kupé, které by mohlo vypadat jako elegantnější Jetta v praxi. Vůz bude stát na platformě MQB-B. Tento koncept by měl nést označení jako sportovní sedan, po kterém by v budoucnosti měli sáhnout ti majitélé, pro které není Passat to pravé ořechové.

Koncept má elegantní profil. Koeficient odporu činí pouze 0,29. Toto středně velké kupé by mělo být stále velmi praktickým vozem. Dostatek prostoru by zde mělo najít všech pět cestujících a kufr by měl zvládnout uvést až 500 litrů vašich zavazadel.

Pod kapotou bude dvoulitrový čtyřválec TSI s výkonem 220 koní. To vše spojeno se sedmistupňovou automatickou převodovkou DSG, která umožní vozu zrychlit z klidu na sto za 6,5 sekundy. Spotřeba by se měla pohybovat okolo 6,4 litrů.

Více informací nebylo poskytnuto, ale moudřejší by jsme měli být každým dnem, po představení na autosalonu v Pekingu.

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...