Novinky

Porsche Macan dostane dvoulitrový přeplňovaný čtyřválec s výkonem přes 200 koní

Porsche nyní odhalilo novou motorizaci pro nejnovější přírůstek do své rodiny. Porsche Macan dostane podle očekávání i přeplňovaný dvoulitrový čtyřválec s výkonem 237 koní.

Porsche Macan_4

Psal se rok 1995, kdy automobilka z německého Stuttgartu použila naposledy čtyřválcový motor. Dnes, o devatenáct let později si ho budeme moci koupit znovu. Přeplňovaný dvoulitrový čtyřválec s výkonem 237 koní dorazí do nového modelu v nabídce Porsche, kterým není nikdo jiný než Porsche Macan.

Motorizace bude spojena s automatickou převodovkou PDK, která vozu umožní zrychlení z klidu na sto za 6,9 sekundy. Tato základní varianta bude nabízena s 18’’ palcovými koly nebo dvouzónovou klimatizací. Za příplatek budete moci sáhnout po panoramatické střeše.

Chápu, že zarytí fanoušci automobilky Porsche se převracejí v hrobě, popřípadě jim hrůzou stojí vlasy na hlavě. Ani model Cayenne nebyl zrovna dvakrát v oblibě a přitom automobilce vydělal velké jmění. Dokáže napodobit tento scénář i první čtyřválec pod kapotou po devatenácti letech?

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...