Novinky

McLaren 650S Coupe – brutálně vypadající koncept

Pár obrázků konceptu z dílny McLarenu se objevilo na internetu. Model 650S sází na unikátní lak či zadní difuzor. Nechybí ani věci z karbonu a pár věcí z modelu P1.

McLaren 650S__1

McLaren 650S Coupe sází na spoustu nových věcí. Ta nejvíce zajímavá je speciální lak s názvem Agrigan Black. Spodní podklad tvoří nikoliv černá, ale tmavě rubínová barva, která je poté potažená právě lakem Agrigan Black. Nejde však o novinku jedinou.

V interiéru nalezneme sedačky z modelu McLaren P1. Novinkou jsou také jiné boční prahy a zadní difuzor. Model se dočkal spousty karbonových prvků, které samozřejmě snižují hmotnost vozidla. Zda však došlo ke snížení celkové váhy vozu nevíme. Například přední nárazník dodává vozu dostatečné množství agresivity.

McLaren 650S je skvostem na čtyřech kolech, ale to samé by se dalo říci právě o kolech. Litá kola jsou obuta do pneumatik Pirelli P Zero. Nalakovaná jsou do stejného laku jako celá kastle vozu.

Pokud vše půjde dobře a o koncept McLarenu 650S bude dostatečný zájem, mohli by jsme se v brzké době dočkat limitované edice.

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...