Novinky

Volkswagen Scirocco a Golf Variant v paketu od R -Line

Nové balíčky R-Line představil Volkswagen pro své modely Scirocco a Gof Variant. Přibyly aerodynamické boční prahy, zadní spoiler či 18palcová kola. Dostupné jsou zatím jen v Německu.

Scirocco

Facelift pro Scirocco a Golf Variant v podání R-Line zase dodává špetku atraktivnosti navíc. První na řadu přijde Golf Variant, který dostane modifikované nárazníky, revidované boční prahy či novou masku. Balíček ale obsahuje i nové mlhovky, zadní spoiler nebo zadní difuzor. Úpravy se ale netýkají jen exteriéru. Přítomnost R-Line můžete pocítit i uvnitř vozu. Tam se nově nacházejí komponenty jako sportovní volant, kryty pedálů z ušlechtilé oceli, ale ani kožené sportovní sedačky nejsou výjimkou. Celkově je interiér koncipován kontrastně, kde převládá černá s nerezovými akcenty.

V neposlední řadě mohou si zákazníci objednat sportovní balíček R-Line, který zahrnuje sportovně naladěné odpružení, progresivní systém řízení a tónovaná zadní okna.

Co se týče modelu Scirocco, tak tomu R-line nabízí rovněž nové nárazníky, aerodynamické boční prahy a zadní spoiler. K dispozici budou také mlhovky, revidovaná přední maska a 18palcová kola Salvador z lehkých slitin.

U Scirocco je i interiér téměř totožný jako u Golf Variant, nicméně pro Scirocco R-Line navíc přihazuje i carbonové doplňky. Jinak sportovní sedačky Alcantara nemůžou ani zde chybět a přítomnost dravce vám připomene všudypřítomnost značky R-Line.

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...