Novinky

Renault Captur vyjede i ve speciální edici od Helly Hansen

Drobnější Renault Captur získává na oblíbenosti a tak nebyl důvod neudělat exkluzivní verzi se společností Helly Hansen. Captur tak vůbec poprvé v historii značky Renault dostane rozšířený brzodvý systém.

Renault Captur

Renault spojil své síly s outdoorovou sportovní značkou, jež vyrábí i oděvy Helley Hansen, a právě tak se bude jmenovat speciální edice Renaultu Captur.

Poprvé v historii Renaultu budou Francouzi nabízet svůj vůz s rozšířeným brzdovým systémem. Ve spolupráci s ním by měla být zajištěna špičková spolupráce, ze které pak řidič bude těžit při průjezdu zatáčkami na rozbitějším terénu nebo i na písku, blátě, sněhu apod. Přilnavost k povrchu by tak měla být podle slov Renaultu přímo okouzlující a dokonalá. Nový Captur se ohákne do sexluzivní červené barvy Flamme a v kontrastu s černou střechou bude působit velice přitažlivě. V nabídce ale budou i další barevné kombinace: černá Etoile se střechou v odstínu slonové kosti, šedá Cassiopée rovněž s černou střechou.

Speciální kožené čalounění bude standardem a postará se o něho Helley Hansen, jež také bude nabízet 17palcová kola černé slitiny. K dalším laskominám, kterými bude Captur disponovat, se řadí multimediální systém R – Link, automatická klimatizace, elektrická sklápěcí zrcátka, mlhovky s funkcí natáčení a vyhřívaná přední sedadla.

S modelem i nadále zůstanou některé motory již vyzkoušené v sériovém Capturu, jako jsou verze benzínových agregátů TCe s 90 a 120 koňmi. Tyto pohonné jednotky by měly být spojeny s automatickou převodovkou EDC. Další verzí by měl být dieselový spořil dCi o výkonu 90 koní s manuální převodovkou EDC.

Renault v Evropě začne prodávat edici Captura od Helley Hansen letos v červnu, s dodávkami do vnitrozemí počítejme ale až v září.

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...