Motorsport

Mercedes si na pomoc přizval psychologa

Podmaňuje si prozatimní průběh sezony a od začátku Mercedes dokazuje, že v přípravě nepodcenil vůbec nic. V Číně dokonce spolupracoval s psychologem jež hodnotil inženýri a mechaniky.

mercedes

Dosavadní lídr a prozatím nepřemožený Mercedes neponechává nic náhodě. Na pomoc si přizval známeho psychologa Ceri Evanse, který kdysi působil jako fotbalista i u novozélandského ragbyového týmu All Blacks a účastnil se s ním světového poháru.

Minulý týden se objevil v paddocku u Mercedesu, což následní tým potvrdil i redaktorům z deníku The Telegraph. Jeho korespondent Daniel Johnoson ve svém příspěvku uvedl, že se  staral o mechaniky a inženýry, které v průběhu celého víkendu sledoval při jejich práci. To neplatilo pro samotné piloty Mercedesu. Nyní to potvrdil i šéf týmu Toto Wolff německému Bildu.

„V Mercedesu chceme udělat vše pro to, abychom byli co nejrychlejší a věříme, že se můžeme přiučit i u ostatních sportů,“ uvedl Wolff.

„Naše výsledná rychlost na trati závisí na všech lidech v týmu, proto je důležité abychom zhodnotili všechny klíčové momenty,“ dodal šéf týmu.

Noviny také uvedly informaci, že se Evans s velkou pravděpodobností objeví i tento víkend ve Španělsku.

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...