Novinky

Mercedes- Benz S63 AMG Coupe s dobrotami od AMG Performance Studio

Mercedes reaguje na poptávky svých klientů, kteří si žádali něco peprnějšího. Připravena bude verze Night pro model S63 AMG Coupe s různými balíčky karbonových doplňků, ale motorickými úpravami.

mercedes S63 AMG

Mercedes-Benz S63 AMG Coupe bude od nynějška k dispozici s celou řadou vylepšení vyvinutých v rámci AMG Performance Studio.

Ti, kdo nejsou zcela spokojeni se sériovým kusem S63 AMG Coupe, mohou si sáhnout hlouběji do svých kapes a za poplatek si vybrat některé volitelné dobroty, jež si Mercedes společně s AMG Performance Studio připravili. Na seznamu je několik druhů kovaných kol z lehkých slitin, většinou 20palcových, AMG keramická brzdová soustava a pak ty ryze estetické doplňky. Mezi ně se řadí i karbonové kryty zpětných zrcátek, přední křídlo, boční prahy a horní část zadního nárazníku.

Stejně jako na nová C-Class, Mercedes-Benz nabízí verzi Night, která toto vše přináší v černém lesku a k nimž se ještě přidají koncovky výfuku.

Za příplatek si mohou klienti dopřát i výkonnostní balíček, který řidiče uspokojí maximální rychlostí 300 km/h. Oku lahodit budou červené brzdové třmeny. AMG Performance se vztahuje i na interiér, jež dostane černou kůži Nappa z mikrovláken DINAMICA. V nabídce bude i karbonový kryt motoru a bíle svítící logo „AMG“ na dveřích.

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...