Novinky

Aston Martin Lagonda na renderu od Wild Speed

Britská automobilka Aston Martin usilovně pracuje na novém modelu s názvem Lagonda, který doposud neměl žádný vzhled. Společnost Wild Speed se tak postarala o render nového vozu z britské dílny.

aston martin lagonda

Společnost Wild Speed se pustila do vizuálního zpracování nově očekávaného modelu Lagonda od Aston Martinu. Render vycházející z pár špionážních fotografií má už finální podobu. Myslíme si, že borci z Wild Speed udělali dobrou práci a render nového Astonu Martin se nám líbí, záleží však na tom, jak bude Lagonda ve finále doopravdy vypadat.

Atraktivní sedan nabízí některé z klasických designových prvků Astonu, přední mřížka chladiče a C sloupky působí retro dojmem, ostatně tyto prvky si render Lagondy převzal z předchůdce.

Podle dostupných informací je Lagonda vyráběna v Q divizi Astonu Martin a bude dostupná pouze v limitované edici. Aston Martin Lagonda má jezdit na delší platformě VH s panely karoserie vyrobených z uhlíkových vláken. Pod kapotou by měl pracovat šestilitrový dvanáctiválec o výkonu 421 kW (565 koní) a točivém momentu 620 Nm.

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...