Novinky

Nad evropskou Hondou Accord visí otazníky

Bude-li nová generace modelu Accord vůbec schválena, tak přesto bude ještě pár let tabu. Rozhodnout se má do měsíce a má být jasno i v tom, na jaké platformě by se případně stavělo. Čekat na ni budeme minimálně do roku 2016.

Accord

Honda v současné době zrovna nechrlí své modely na evropský trh a z toho pramení i pochybnosti, zda pro tento trh vyrobit novou generaci modelu Accord. A ikdyž má Honda dostatek materiálů, které podrobně mapují chování evropanů ohledně nákupů nových vozů, stále je na vážkách.

Prozatím Honda neuvolnila ani žádné informace, ale v rozhovoru pro Car Advice ředitel australského zastoupení Stephen Collins sdělil, že výsledek rozhodnutí o osudu evropské Hondy Accord můžeme očekávat do měsíce.

„Můžu vás ujistit, že znovu budeme bojovat za Accord, jelikož v naší paměti je úspěch, který jsme již jednou slavili. Pokud tedy bude jedinná možnost, jak dosáhnout toho, aby se začalo vyrábět, půjdeme po ní,“ osvětlil Collins.

Zatím ve vzduchu visí i otazníky kolem technických detailů a Collins nechává prostor pro spekulace i nadále. Je jasné jen to, že vycházet nebude z modelu Acura TLX. Ikdyž ale bude nastupující generace schválena, nelze počítat s tím, že se budeme moct vozit dříve než po polovině roku 2016.

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...