Novinky

Nový Nissan X-Trail má společné s předchůdcem jen jméno

Pod pojmem X-Trail si každý představil robustní a zároveň kompaktní crossover/SUV Nissanu, které bylo možné použít i jako off-road či na pohodovou jízdu ve městě. Nový X-Trail na to rozhodně nevypadá, ale i takové ambice má.

nissan_xtrail

S velmi příjemnými tvary se objevil nový Nissan X-Trail. Ten tak přímo vybízí utilitárnímu pohledu snad každého. Mimo to ale disponuje vysoce funkčním interiérem, který zachovává stejně jednoduchou koncepci jako exteriér.

Všichni se zároveň shodují na tom, že se Nissan rozhodl oprostit od všechno zašlého a tak samotný štítek X-Trail na dveřích zavazadlového prostoru připomíná jen přetrvávající slávu. Jedná o zcela jiný model, který už se prodává v Severní Americe jako nový Rogue.

Co dodat, úspěch Nissanu přejeme a jelikož byl nový X-Trail chválen za to, že všechny obvyklé jízdní vlastnosti a vlastnosti potřebné pro rodinný crossover si zachoval, úspěch je o to mnohem sympatičtější. Autoexpress potvrzuje pozitivní dojem z Rogue/X-Trail. Jako první jej otestovali američtí novináři a spolu s evropskými kolegy jej označují jako praktický, lépe postavený a stylovější, výrazně modernější než kdy předtím.

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...