Články

Euro Bike Fest 2014: Již šestý ročník největšího motofestivalu na našem území

Spousta krásných až ojedinělých motorek, adrenalinových sportů a hudby. Jistě nebude chybět ani pár zajímavých automobilů, spousta krásných holek a zábavy. Samozřejmostí jsou i různé gastronomické pochoutky, pivo a mnoho a mnoho dalšího. To vše již 29. května v Pasohlávkách na šestém ročníku Euro Bike Fest 2014.

Snímek obrazovky 2014-05-27 v 19.51.22

Pokud máte v termínu od 29. května až do 1. června volno a váháte jak využít váš čas, pak pro vás máme jeden tip. Právě v tomto termínu se v rekreačním areálu ATC Merkur Pasohlávky, na břehu Mušovských jezer, koná již šestý ročník motofestivalu. Nejedná se jen o obyčejný motofestival. Euro Bike Fest je jedním z největším motofestivalů v Evropě a vůbec největší na našem území.

Každý rok se zde sjíždí okolo 5 000 motorkářských nadšenců z celé Evropy. Motorek zde najdete opravdu spoustu. Od silničních speciálů začínaje po různé choppery konče. Každý rok jsou zde k vidění stovky motorek různých značek. Veliké množství doplňků a vylepšení pro vaše dvoukolové miláčky.

Doprovodný program je zajištěn. Mimo jiné v něm nově bude zahrnut i kaskadérský Globus smrti. Jde o ocelovou kouli o průměru šest metrů kde jezdí čtyři profesionální jezdci ze skupiny Crazy Day, aby předvedli své umění. Při své jízdě dosahují rychlosti až 50 km/h a věřte, že nejednomu z vás bude běhat mráz po zádech. Dále bude k vidění i středověký kontaktní boj a další bojové umění jako je box a MMA. Hudební program si vezme na starost například Rammstein members club, Green Day Prague Idiots a mnoho dalších.

Více informací o samotné akci nebo o vstupném najdete na oficiálních stránkách motofestivalu.

Pro větší představu vám přinášíme několik fotografii z loňského ročníku.

 

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...