Novinky

Nový Ford Mustang je v Evropě hitem. Společnosti se přihlásilo 500 zákazníků s rezervací za 30 sekund

Ještě pomalu ani nedorazil do evropských showroomů a už stihl způsobit poprask. Řeč je o nové generaci Fordu Mustang, o kterého Evropa projevuje mohutný zájem. Čísla budou vysoká.

ford_mustang_2015

Ford Mustang půjde do prodeje až koncem tohoto roku, nicméně již nyní se na evropských „tržištích“ rozběhla rvačka. Po oficiálním zahájení jejich možného objednání se přihlásilo na 500 vážných zájemců. Na tom by nebylo nic tak zvláštního, nesmělo by se tak ale stát za 30 sekund.

Ford tyto zákazníky začne kontaktovat krátce poté a vyzve je, aby dokončili svou objednávku u autorizovaného prodejce. A ikdyž pár lidí vycouvalo, Ford má kam sáhnout. Však registrovaných zákazníků je v tuto chvíli více než 9300. Jen 500 prvních ale bude mít možnost získat svého Mustanga v první várce. Místo po odpadlících tak zacelí z oněch 9300 dalších zákazníků.

Podle viceprezidenta pro marketing, prodej a služby Ford of Europe, Roelant de Waarda, byl tento průběh očekáván.

„Věděli jsme, že tu bude obrovská poptávka po novém Ford Mustang obzvláště v Evropě. Ale takový zájem, který se projevil během utkání Ligy Mistrů byl ohromující,“ sdělil Waard.

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...