Články

Fantastické stroje a výborný program. To byl Euro Bike Fest 2014 [VELKÁ FOTOGALERIE]

O víkendu se kousek od moravské vesničky Pasohlávky konal již šestý ročník největšího českého motofestivalu s názvem Euro Bike Fest a my jsme se ho účastnili také, abychom vám sdělili naše pocity.

IMG_0194

Již šestý ročník jednoho z největších motorkářských srazů v Evropě a vůbec největší sraz na našem území. To přesně je Euro Bike Fest, který dokázal už po šesté přilákat davy lidí a motorkářských nadšenců. Celá akce je zaměřena na stovky nablýskaných motorek a různých strojů, které se sem sjíždějí ze skoro celé Evropy a věřte, že je na co koukat.

Samostatnou částí je doprovodný program, který byl ve znamení bojových sportů a adrenalinu. V sobotu dopoledne jste se mohli podívat kaskadérské vystoupení, po kterém následoval středověký kontaktní boj, kde si na sebe zápasníci vezmou pravou středověkou zbroj a utkají se v nelítostném boji. Krátce po poledni se o své slovo přihlásilo jiné bojové umění a to konkrétně box, thai box, MMA a K1. Jednalo se o regulérní zápasy, kde se protivníci nešetřili a byla to opravdu zajímavá podívaná. V podvečer přišla na řadu koule smrti, kde v ocelové kouli o průměru šest metrů jezdí čtyři profesionální jezdci.

Podle mého byl letošní ročník povedený, počasí přálo více než v roce minulém a doprovodný program byl zajímavý. Nemluvě o spoustě krásných motorek, na které jsme se mohli podívat. Věříme, že příští rok se budeme účastnit také a neochudíme vás minimálně o fotografie všech těch krásných strojů.

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...