Motorsport

Michael Schumacher je odepsaný, bojí se Briatore

Flavio Briatore přiznává, že se obává o zdraví svého bývalého šampiona, Michaela Schumachera. Téměř půl roku leží Schumacher v umělém spánku ve francouzské nemocnici, moc nadějně to nevidí ani samotní lékaři.

michael

V polovině 90. let mu šéfoval. V barvách týmu Benetton jej dovedl k prvnímu titulu. O 20 let později je situace radikálně jiná. Ikdyž Schumacher bojuje, není to již v kokpitu, ale v nemocnici, kde už leží téměř půl roku v umělém spánku. Nyní se jeho bývalý šéf Flavio Briatore obává toho, jestli se s ním ještě někdy pozdraví.

Minulý týden bývalý lékař v F1 Gary Hartstein vzkázal, že je vážně znepokojen tím, jak rodina Schumachera zcela mlčí o zdravotním stavu legendy již po dobu několika týdnů.

„Mám docela strach a je prakticky jisté, že již nikdy o Michaelovi neuslyšíme nějaké dobré zprávy,“ řekl.

To samé pociťuje i zmiňovaný Ital Flavio Briatore.

„Nemáme žádnou novinku, protože rodina je velmi uzavřená, prostě a jednoduše nekomunikují. V tomto případě ale nebude žádná novinka dobrou zprávou,“ uvedl Briatore.

Německá televize RTL již odvysílala i speciální pořad o Schumacherovi a jeho životní bvitvě. Německá tenisová legenda Boris Becker v průběhu programu řekl:

„Nemůžeme si představit to, čím si od nehody prochází Corina a její děti.“

Německý lékařský novinář Christoph Specht také řekl, že je předčasné říci, zda Schumacher nyní bojuje v předem prohrané bitvě.

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...