Novinky

Nissan chystá další Nismo, stane se jím Pulsar?

U Nissanu se schyluje k tomu, že do světa vyšle další vzkaz s nálepkou Nismo. Tentokrát vybírá z řady hatchů a velice blízko k výrobě má model Pulsar. Velká konkurence pro Kiu Pro cee´d GT, jíž se hodně podobá.

pulsar

Je tu velká šance na to, že Nissan bude znovu dělat Nismo verzi své nedávno odhalené nové generace modelu Pulsar. Nissan tak reaguje na indispozici v tomto segmentu a v současné době. Naposledy se jednalo o Almeru, to je ale devět let zpátky. Nutno dodat, že do tohoto odvětví míří nejvíce automobilek, kde všichni výrobci mají své hot hatche a to dokonce i Kia.

To je důvod, proč Autocar udělal krátký rozhovor s výkonným ředitelem Nissanu Andy Palmerem. Palmer prozradil pár detailů ohledně zmiňovaného Pulsaru.

„Není to něco, co bych mohl potvrdit hned, ikdyž bych rád. Budeme se ale segmentu C věnovat a bylo by skvělé, aby měl vlastní Nismo,“ uvedl Palmer.

„Tam, kde byste mohli představit S nebo GT verzi u osobního automobilu, budeme mít Nismo. Obecně řečeno, budeme mít dvě úrovně pro Nismo, je to velmi důležité, protože to byl původní koncept projektu Nismo,“ dodal Palmer.

Je tedy dost možné, že místo jednoho Pulsaru Nismo budeme mít rovnou dva, možná tři. To by rázem Nissan řadilo mezi favority na trhu v oblasti hot hatch.

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...