Novinky

Volkswagen Beetle Cabriolet dostane nový tuningový balíček od ABT

Tuningová společnost ABT uvolní nový balíček pro Volkswagen Beetle Cabriolet. Ve hře jsou jak benzínové, tak naftové motory. Nejvýkonnější jednotka bude mít výkon 260 koňských sil.

VW Beetle_3

Volkswagen Beetle. Ano, to roztomilé auto ve verzi kabriolet dostane nový tuningový balíček od společnosti ABT. Vrcholová verze nabídne výkon 260 koňských sil. Změny se neodehrají pouze pod kapotou. Na masce je k vidění nový spoiler. Nová jsou i kola z lehké slitiny, které můžete vybírat ve velikosti od osmnácti do dvaceti palců. ABT přepracovalo i brzdový systém, které má vyšší účinnost.

To nejzásadnější se samozřejmě odehrává pod kapotou. V základní motorizaci je motor TSI o obsahu 1,2 litru s výkonem 140 koní a 220 Nm točivého momentu. Druhá motorizace o obsahu 1,4 litru je naladěná na stádečko 210 koní a 240 Nm točivého momentu.

Pokud máte pod kapotou motorizaci 2,0 litru TFSI, pak společnost ABT vám zvedne výkon z 200 koní na koní 240 a 340 Nm točivého momentu. Nejvyšší stádo koní pod kapotou se nachází ve stejné motorizaci, která však musí mít již z továrny výkon 210 koní. Poté není pro ABT problém, aby z tohoto motoru dostali ještě o padesát koní více na celkový výkon 260 koní a 350 Nm točivého momentu.

Dieselové varianty jsou v balíčku zahrnuté také. Základní motor 1,6 TDI s výkonem 105 koní je možné poupravit na výkon 125 koní a 285 Nm točivého momentu. Nejvýkonnější naftovou variantou je upravený motor 2,0 litru TDI s továrním výkonem 140 koní, který dokáže balíček od ABT vyladit na 370 Nm točivého momentu a 170 koní.

 

 

 

 

 

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...