Novinky

„Maršál MiTo“. Alfa Romeo představí MiTo v edici výrobce zesilovačů Marshall

Snad každý malý, ale i velký kluk, snil o tom, jak velký a nadupaný sound system bude jednou rozvibrovávat okna jeho auta. Alfa Romeo proto přišla po vzoru Fiatu (Beats) s nápadem spojit se s výrobcem zesilovačů Marshall.

Mito

Kdo by neznal snad nejznámějšího výrobce zesilovačů, zvlášť když jsou Marshally vidět na každém koncertu. Po spojení s italskou Alfou Romeo jde o unikátní skvost. MiTo v černé barvě se zlatými akcenty vypadá vskutku neodolatelně. Na dálku pak září červené brzdové třmeny, elegantnost dodávají chromované koncovky výfuku společně s 18palcovými koly z lehkých slitin.

V kabině pak navodí atmosféru zejména bohulibý zvuk, ale i oko nezůstane suché. Krásně laděný je totiž i interiér do „Marshallovských“ barev, tedy převážně černé a zlaté. Hliníkové pedály, 5palcový informační systém a dva 12palcové reproduktory v zavazadlovém prostoru podtrhují míru komfortu.

O motorickém vybavení se není ani potřeba sáhodlouze vyjadřovat. Italové sáhli po jistotě zvané 1.6 JTDM, která produkuje 88 kW (120 koní) výkonu a 320 Nm točivého momentu. Ve výsledku dokáže tato jednašestka pokořit stovku z klidu za 9,9 sekundy. Maximální rychlosti bude dosahovat na hranici 200 km/h. Představení si na starosti bere Dave Grohl. Tedy při prezentaci jeho dokumentu Alfa Romeo využije jedinečné příležitosti, která se nabízí, jelikož Grohl je jednou z největších zastánců značky Marshall.

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...