Články

McLaren 650S MSO přijede již letos v limitované edici 50 kusů

McLaren je exkluzivní značka sama o sobě. Nově však můžete koupit i McLaren 650S v limitované edici, od oddělení McLaren Special Operations, v počtu padesáti kusů.

McLaren 650S MSO_1

Automobilka McLaren skrývá oddělení MSO (McLaren Special Operations), které si bere na starost vždy jeden z vozů, kterým dá patřičnou úpravu. Jedním z takových je i McLaren 650S, který nově dostane hromadu karbonových doplňků.

Právě karbonové doplňky jsou, dalo by se říci, podpisem oddělení MSO. Na voze budou rozšířené boční prahy, nový zadní nárazník a agresivnější spoiler na záď. Vše bude stát na desetipaprskových kolech, které oproti standardním jsou o čtyřicet kilogramů lehčí. Vůz bude dostupný ve třech barvách karosérie.

Pokud čekáte, že oddělení MSO si pohraje také s motorem, pak vás zklamu. Pod kapotou bude standardní vidlicový osmiválec o objemu 3,8 litru s dvěma turby. To vše je naladěno na výkon 650 koní a 678 Nm točivého momentu. Ani dieta, kterou McLaren 650S z oddělení MSO prodělá nepomůže dynamickým vlastnostem. Zrychlení z klidu na sto bude stále otázkou tří sekund.

Pokud chcete tento vůz parkovat ve vaší garáži, pak si připravte 8,6 miliónu, v případě verze Spider dokonce 9,32 miliónů korun. K dispozici bude pouze padesát kusů. Novinka se představí v Goodwoodu.

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...