Motorsport

Okruh v Soči je z 99 procent připravený

Ještě nedávno bojovalo Rusko za to, aby mělo vlastní závod v kalendáři F1. I díky nasazení Sergeje Sirotkina se to podařilo. Okruh v Soči je podle dostupných informací téměř hotový.

Soči

Zcela nový okruh již nějaký pátek roste v Soči, dějišti letošních zimních olympijských her, a v těchto dnech finišují dokončovací práce. Pořadatelé se tak mohou pustit do přípravy premiérové Grand Prix. Dokonce se před časem objevily spekulace, po vypuknutí krymské krize, že by mohlo z prvního závodu Formule 1 na území Ruska sejít. I díky tomu museli organizátoři posílit své úsilí. A podařilo se.

Německá tisková agentura SID citovala promotéra Grand Prix Ruska Sergeje Vorobyova, který je překvapen zájmem o lístky, následovně:

„Vzhledem k velkému zájmu o závod jsme se rozhodli vybudovat další tribunu na jednom z nejzajímavějších míst okruhu,“ sdělil Vorobyov.

Další činitel pořadatele Omega byl naopak vyzpovídán domácí tiskou agenturou Interfax, který říká, že okruh v Soči je nyní na říjnovou velkou cenu z 99 procent připraven.

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...