Novinky

Škoda Octavia Scout půjde do prodeje již příští měsíc [VIDEO]

Další podrobnosti vydala automobilka Škoda o modelu Scout, který se představil v letošním roce na ženevském autosalonu. Do prodeje půjde Scout již příští měšíc.

Skoda Octavia Scout_2

Škoda Octavia Scout je velmi oblíbeným modelem skrz různé klienty. Samotná automobilka nově zveřejnila další informace vozu, který byl odhalen na letošním ženevském autosalonu. Do prodeje půjde již příští měsíc.

Jak už je zvykem, verze Scout přijede s vyšší světlou výškou, konkrétně o 31 mm než u standardní Octavie. Nechybí ani “offroadovské” prvky, jako je oplastování zadního nárazníku a bočních prahů. Samozřejmostí je i štítek na masce chladiče, stejně jako například u modelu GreenLine. Novinka stojí na sedmnácti palcových kolech z lehké slitiny. Zavazadelník pojme 610 litrů vašich zavazadel. Po sklopení sedadel se dostanete až na hodnotu 1 740 litrů.

Pod kapotu si můžete nechat umístit jednu ze tří motorizací. První varianta je dvoulitrové TDI s výkonem 184 koní v kombinaci se šestistupňovou převodovkou DSG a pohonem všech kol. Kombinovaná spotřeba by měla být okolo 5,1 litrů na sto kilometrů. Druhá varianta je prakticky totožná. Výkon bude však nižší, konkrétně 150 koní. Zde můžete sáhnout i po šestistupňové manuální převodovce. Poslední varianta je 1,8 litrový motor TSI s výkonem 180 koní, který spolupracuje s šestistupňovým automatem. Spotřeba u této motorizace by měla být okolo 6,9 litru na sto kilometrů.


Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...