Novinky

Menší Panamera dorazí nejdříve v roce 2019

Menší Cayenne s názvem Macan je již na světě. Panamera si své zákazníky našla také. Menší varianta tohoto sedanu s největší pravděpodobností skutečně spatří světlo světa. Ovšem nejdříve až v roce 2019.

Porsche Panamera

Málokterá automobilka se za posledních pár let proměnila jako právě Porsche. Kdysi automobilka zaměřená pouze na vybrané řidiče a jejich největší zážitky za volantem prožívá největší změny ve své histroii. Po příchodu prvního SUV modelu Cayenne automobilka více cílí na masu lidí, než na opravdové nadšence. Právoplatné fanoušky Porsche například právě Cayenne pořádně rozčilil. Však se nejedná o právoplatné Porsche, ale důležité je, že právě SUV model automobilce pomohl z velkých finančních problémů.

Dále přišel model Panamera. Poté menší SUV v podobě Porsche Macan. Nyní se dostanou po devatenácti letech pod kapotu vybraných modelů přeplňované čtyřválce. A stále se více a více spekuluje o modelu, který by vycházel z Panamery, ale jednalo by se o menším vůz. Spekuluje se nad názvem Pajun, ale to teď asi není úplně důležité. Dříve jak v roce 2019 by jsme se menší Panamery stejně dočkat neměli.

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...