Novinky

Nová generace Audi A4 přistižena na Nürburgringu

Nejnovější generace Audi A4 byla zastižena při testovacích jízdách na Nürburgringu. Tento německý "skvost" by podle všeho měl nabízet také hybridní motor.

audi A4

Na Nürburgringu se nedávno proháněl nově očekávaný vůz Audi A4, který se ukázal prakticky nemaskovaný. Audi A4 má být představena někdy v příštím roce, takže se pravděpodobně ještě lehkého „redesignu“ dočkáme. O nové generaci Audi A4 toho není moc známo, ale na povrch prosakují informace, že by nová A4 měla nabízet dokonce i hybridní motor. Ten by měl nabízet čtyřválcový dvoulitr TFSI s výkonem 157 kW (211 koní), který bude pracovat společně se 71 kW (95 koňovým) elektromotorem.

Audi A4 by se měla objevit i ve variantě s 1,4 litrovým motorem, který bude disponovat i funkcí vypnutí dvou válců při nízké zátěži motoru, to má prý snížit spotřebu vozu až o půl litru na 100 kilometrů. Systém bude schopen aktivace a deaktivace této funkce za pouhých 36 milisekund.

Uvnitř nové Audi A4 2016 by se měla promítnout středová konzole z faceliftované „sestřičky“ A8 ve spojení s nastavitelným displejem z nové generace modelu TT. Dále se mluví o větším dotykovém displeji a digitálním displeji ve zpětných zrcátkách.

 


 

 

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...