Novinky

Operativní leasing už i u Volkswagenu

Za 7 777 Kč měsíčně si můžete vzít od automobilky Volkswagen Golf Sportsvan 1,2 TSI ve výbavě Comfortline. Cena je včetně veškerého servisu, pojištění i zimních pneumatik.

DSC_0132

S trochou nadsázky by mohl mít i David Beckham radost. Jediný model od automobilky Volkswagen, který si budete moci vzít na operativní leasign má cenovku 7 777 Kč měsičně. Cena zahrnuje celkový servis i pojištění. Za tuto cenu dostanete Volkswagen Golf Sportsvan 1,2 TSI ve výbavě Comfortline. Má to však jeden háček. Musíte se rozhodnout do konce roku.

Sesterská automobilka, Škoda Auto, svůj program operativních leasingů vypustila do světa na začátku června. Volkswagen se do toho pouští až letos. K dispozici bude již výše zmiňovaný Volkswagen Golf Sportsvan v základní motorizaci, která nabízí výkon 85 koní. Ve výbavě Comforline ja zahrnuto mimo jiné sedm airbagů, elektronická uzávěrka diferenciálu XDS, automatická klimatizace, 5“ dotykový displej, výškově stavitelná sedadla, madlo ruční brzdy nebo šestnáctipalcová litá kola.

TIP: Pokud vás Volkswagen Golf Sportsvan zajímá více, přečtěte si náš test nebo nahlédněte do interiéru v našem videu. 

Za své peníze dostanete kompletní služby jako je povinné ručení, havarijní pojištění s pětiprocentní spoluúčastí, pojištění ŠkoFINU, servis, pojištění okenních skel a sadu zimních kol včetně přezutí. Nabídka počítá s pronájmem na minimálně 24 měsíců a maximálním nájezdem dvaceti tisíc kilometrů ročně. Samotná automobilka nezmiňuje, zda bude v dané aktivitě pokračovat či zda budou k dispozici i jiné modely.

Test Volkswagenu Golf Sportsvan

Video Volkswagenu Golf Sportsvan

Komentáře k článku (0)

 

Není zde zatím žádný komentář. Buďte první, kdo jeden napíše...