Jednoho dne se zrodil nápad založit si svůj vlastní motoristický portál. Jelikož mě žádný v Česku dostatečně neuspokojoval. Ze začátku to bylo jen psaní novinek z auto-moto světa, ale nyní už to přerostlo v něco víc. Když jsem dostal první automobil na test, tak už jsem si myslel že je prvním a posledním. V dnešní době se na nás valí hned několik testů za týden a je zcela evidentní, že i náš přístup se líbí vám čtenářům a to je pro nás největší satisfakce.

Snažíme se dělat svou práci jak nejlépe dovedeme. Proto třeba neodbýváme testy vozů. Když někde vidím pár řádek o automobilu a pár statických fotek někde na louce před domem, tak mi je smutno. Proč vůbec automobilky půjčují testované kousky do rukou takových „lajdáků“? My se to snažíme dělat jinak. V testu se snažíme auto rozebrat do morku „šroubků“ přinést vám bohatou fotogalerii a také jízdní video vozu. Přesně to, co jsem ještě před lety hledal u jiných webů.

Novinky se snažíme taktéž psát svědomitě. Je to každodenní výrobní artikl, jelikož lidé je chtějí vždy čerstvé a není nic staršího než včerejší novinka. Proto přinášíme komplexní informace a nečerpáme pouze z jednoho zdroje nebo tiskové zprávy. Snažíme se vám danou problematiku vysvětlit co nejdetailněji, aby čtenář už nemusel chodit jinam pro informace.

Chceme se stát ne největším (na to je ještě brzy), ale tím nejlepším co se týče poskytovaných informací. A dle důkazů čtenosti našeho webu a feedbacku od vás čtenářů, jsme na nejlepší cestě.

Děkujeme a zachovejte nám věrnost

Redakce Automotonews.cz